Що ми знаємо про дитя до народження

Що ми знаємо про дитя до народження

На початку слід сказати кілька слів про життя дітей від зачаття до народження. Тіло жінки під час вагітності приховує від поглядів ненародженне диття, в зв”язку з тим багато людей мало знають про нього. Однак, в даний час існує безліч фотографій, фільмів і наукових відкритів про ще ненароджених дітей, в результаті чого вони стали нам дуже знайомі і вельми популярні.
Може деякі запитають, чому взагалі дитина протягом якогось часу буває ненародженою? На це питання я відразу відповідаю ж відповідно іншим питанням: а де б і як би ми розмістили і годували таких крихітних хлопчиків і дівчаток, якими вони бувають в період перших місяців свого існування? Яким чином змогли б ми підтримувати потрібну температуру, сповивати їх і т.д? Бог просто створив людину так, що вона, будучи такою маленькою, дуже потребує допомоги мами і тата.


Людське життя починається в момент зачаття живої чоловічої і живої жіночої клітини – сперматозоїда і яйцеклітини. Ніхто з нас ніколи не був ні сперматозоїдом, ні яйцеклітиною, але тіло кожного з нас складалося лише з однієї, першої клітини, так званої ” зиготи”. Дитина вже з моменту зачаття жива і твердження про те, що вона оживає пізніше, є брехнею. Якби вона не була живою, то вона була б мертвою і не змогла б далі розвиватися!
Вже в цій першій клітині закладено, дівчинка це чи хлопчик, якого кольору будуть його чи її очі та волосся, якими рисами характеру він чи вона будуть володіти і т.д. Навіть ті, хто не вірять в Бога, визнають той факт, що зачата дитина,є найціннішим витвором в самому найменшому шматочку матерії. Всі комп”ютери світу, разом узяті, не володіють, тай не можуть володіти такою складною і багатою структурою, яка характеризує живу клітину – зиготу, що є дитячим тілом.
Серце починає битися і переганяти власну кров через судини вже між 18 і 21 днем після зачаття, а це всього лише три- чотири дні після затримки місячних матері, яка і не підозрює про свою вагітність.
У третьому тиждні після зачаття мозок дитини вже настільки розвинений, що в ньому можна розрізнити появу мозкової рідини. Перші рухи тіла дитини поміченні вже в першій клітині. Через п”ять з половиною тижднів вона рухає голівкою, а через шість – всім тілом, ручками і ніжками точно так, як і вже народжена дитина.
Коли ніжно доторкнутися до губ дитини у віці шести тижднів, то вона намагається відсунути голівку. Восьмитижднева дитина гикає, засинає і прокидається, вона уже чує! Відбитки пальців, такі як і у дорослої людини, формуються в дисятиждневому віці. А чи знаєте ви, коли вона починає смоктати пальчик?
Дитинча, так само як і ми всі, почало смоктати палець ще до народження, у віці одинацяти тижднів, тобто менше трьох місяців від моменту зачаття. У той час ми були завбільшки з великий палець нашої руки, але виглядали точно так, як і зараз, тільки були зменшиними до тих розмірів. І той самий палець вже пвдносили до рота і смоктали його!. 
Все це пояснюю для того, щоб ви змогли зрозуміти, що дитина – це дитина, незважаючи на те, велика вона чи маленька, яка народилася чи ще ні! Людина – це людина вже з моменту зачаття, наділена живою душею!
Людина визначається особистісними якостями, а не місцем проживання. Адже зовсім неважливо, перебуваю я в кімнаті чи коридорі – я це я – в тому чи іншому місці. Так і людина є людиною, незважаючи на те, чи знаходиться вона під материнським серцем або поза лоном матері.
з статей доктора мидицини Антуана Лісец

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *