Молитовна хода на захист життя та сім’ї під гаслом «Почуй німий крик»

Молитовна хода на захист життя та сім’ї під гаслом «Почуй німий крик»

24 вересня 2017 року в м. Дрогобичі пройшла ae5c7f72-a662-452a-9e0a-46f73458d36f. В цей час, коли ми оплакуємо кожне втрачене життя на Сході України, іде не менш загрозлива невидима війна проти беззахисних ще ненароджених дітей.  Безцінний дар життя перетворено на дрібний засіб збагачення через пропаганду абортів, контрацепції, евтаназії, алкоголю, наркотиків та репродуктивних технологій.   Метою молитовної ходи був захист повноцінної сім’ї та збереження життя від моменту зачаття до природньої смерті, відтак відстоювання гідності людини як особистості та образу Божого.

Участь у заході, який організувала Комісія у справах родини СДЄ УГКЦ та громадська організація «Рух за життя», взяв Владика Григорій (Комар), єпископ-помічник СДЄ, священнослужителі, громадські  діячі, християнські спільноти, студенська молодь, дрогобичани та  гості міста.

Розпочалась хода Молебнем до Пресвятої Богородиці від храму Самбірської ікони Божої Матері, що біля пологового будинку. Після цього колона з банерами пройшла вулицями міста, роблячи молитовні зупинки, в часі яких до учасників ходи з короткими розважаннями про цінність життя зверталися священнослужителі.

Завершилася хода  біля катедри Пресвятої Трійці закликом Владики до пробудження нашої свідомості, що життя та сім’я – є святе! “Нехай Господь дасть сили та витривалості бути добрими християнами, пам’ятаючи, що датилем життя є Бог. Той, хто виступає проти життя, знищує його в будь-яких формах, той виступає проти самого Бога”.

Організатори  висловлюють велику вдячність усім учасникам ходи за спільну молитву та нагадування, що людське життя є найбільшим даром Господнім,  яке у теперішній час занепаду людських та духовних цінностей  потребує нагального захисту й підтримки!

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *