Вчимося приймати рішення

Вчимося приймати рішення

          

Сучасні умови, в яких перебуває суспільство значно впливають на наших дітей. Діти не завжди адекватно реагують на події, факти навколишнього життя; часто не можуть сформувати систему стійких моральних, християнських цінностей. Тому, ми батьки покликані відверто говорити з дітьми, про вибір і його наслідки, щоб їх захистити від впливу шкідливої інформації.

 Кожгого дня перед дітьми, як і перед нами, багато

разів постає необхідність приймати рішення. Чимало з них дріб’язкові і незначні. Проте інші відчутно впливають на наше подальше життя. «Мудрий зважає на кроки свої» (ПРИП. 14:15). Господь нам подарував свободу і тому ми маємо вибір. А правильний вибір, який принесе дітям мир і щастя є у Святому Письмі. Завдання батьків – навчити дитину користуватися цією свободою і здійснювати вибір:

  • Безпечний для життя і здоров’я;
  • Вмотивований цінностями;
  • Аргументований достовірною правильно відібраною інформацією;
  • Відповідальний з прогнозом наслідків і готовністю їх прийняти.

  Щоденно міра контролю батьків на дитиною повинна зменшуватися, а можливості здійснення вибору дитини збільшуватися. Цей процес повинен бути поступовим.  Головним його рушієм повинна бути довіра між батьками і дитиною, побудована на досвіді, тісному спілкуванні і Любові. А найголовнішим цензором вибору має бути Євангелія.

Щиро дякуємо сім’ї Руслана та Наталі Держко, за змістовну наповнену прикладами, цікаву зустріч.

Запрошуємо подружжя на зустрічі. Наступна зустріч відбудеться 26 лютого в Душпастирстві молоді по вул. Т. Шевченка 29/1 о 16:00.

Тема зустрічі: ” Відповідальність за вчинки“.

 

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *