Святий Миколай прийшов до дітей

Святий Миколай прийшов до дітей

Коли земля вкривається пухкою сніговою ковдрою, а морозяне повітря пахне хвоєю та мандаринами, усі ми відчуваємо наближення новорічних свят. Кінець року для багатьох з нас асоціюється не лише з періодом очікування Різдва, а й з підбиттям деяких підсумків року, що минає. Це – хороша нагода нарешті завершити розпочаті справи, приготувати приємні несподіванки для рідних та близьких, а ще – здійснити мрію дитини, що живе в школі-інтернаті чи дитячому будинку.

 Чудове свято – Святого Миколая.  Ми в сім’ї  завжди святкували це свято. Більше того, для мене з сестрою це був навіть більш важливий день ніж Новий рік. Пам’ятаю, як ввечері,  лягаючи спати, ми завжди обговорювали, що ж саме нам принесе «Миколайчик» в цей раз?! А мама постійно казала, що цього року ми були неслухняні, тому під подушкою може бути тільки різочка. Але зранку, як завжди, нас чекали подарунки: цукерки, мандарини, іграшки… Як же це чудово, коли у тебе є сім’я і є люди, які постійно про тебе турбуються. На превеликий жаль, не кожна дитина може розказати про хороше дитинство, увагу зі сторони батьків, а є такі, які навіть не уявляють, як це мати сім’ю, турботу і ласку.

Цього року Комісія родини Самбірсько- Дрогобицької  єпархії охопила своєю турботою Дитячий будинок «Оріана» м. Борислав і Дитячий будинок «Рідний дім» с. Корналовичі. Вікова категорія дуже різна: немовлята, дошкільнята, школярі, випускники.  Це діти-сироти, напів-сироти, діти, батьки яких позбавлені батьківських прав, випускники сиротинці, які роблять перші кроки в дорослому житті.  Ми, допомагали Миколаю прийти до сиріт. Ви запитаєте, як? Це ззовні просто, хоча за цим стоїть непроста робота і допомога небайдужих людей. Намагалися підібрати кожній дитині бажаний подарунок, а потім від імені Миколая дарували їм. 

А що, якби наше життя не раз на рік, а від початку до кінця будувалося не на власних корисливих інтересах, а оберталося довкола ближнього на міцній вісі Божої любові?

Дякуємо святому Миколаю за чудо, яке відбулось цими днями у маленьких сердях!».

І дякуємо усім помічникам Святого Миколая!!

Миколай є примір, як ми повинні один одному допомагати, робити добро один одному.

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *