Реколекції для дружин священиків

Реколекції для дружин священиків

10 – 12 березня у реколекційному домі «Самарянин», що у Дрогобичі, відбулися реколекції для дружин священиків Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. «Хто ми є? Куди ми йдемо?» – з такими питаннями розпочали їмості свою духовну подорож,
провідником у якій став о. д-р Петро Терлецький, викладач Українського Католицького Університету.   Біблійними стежками отець-реколектант представляв усім присутнім образи справжньої особистості, такої, якою творить її Господь і те, що противне цьому – це нездоровий індивідуалізм.  У постатях Адама, що взятий із землі, Авеля, що жертвує Господеві найкраще зі свого доходу, в гостинності Авраама та апостольських трудах Святого Павла запропоновано побачити власну дорогу до чеснотливого життя, яка може змінити нашу долю у вічності та долю наших близьких.

Впродовж реколекціних днів добродійки також мали нагоду для сповіді, духовної призадуми, молитви та щирого спілкування.

На третій день духовної віднови відслужив Божественну Літургію та провів завершальну і по-справжньому батьківську зустріч, яка торкнулася усіх сердець, Владика Григорій. В простоті та щирості,  архієрей наголосив на важливих аспектах покликання жінки, особливо до материнства. Роль кожної жінки не тільки давати життя фізично, але, насамперед, старатися бути духовними матерями. «Де можете помогти – поможіть, де потрібно заплакати – заплачте, треба підвести когось – підведіть…» –  щиро промовляв Владика.  Бути добрими помічницями для своїх чоловіків, плекати спільну молитву у сімї, читати Боже Слово і просто вчитися бути щасливими доньками Небесного Отця, – заохочував Архиєрей дружин священиків, чия роль і служіння не завжди  помітні, але дуже важливі.  «Тому, – наголошував Владика Григорій, – довірте себе та своїх дітей Божій Матері, бо Вона, як ніхто, знає наші потреби і переживання. Підтримуйте себе взаємно по-сестринськи, користайте із різних ініціатив, які пропонує Єпархія».

На завершення Владика Григорій подякував усім добродійкам за присутність та Комісії у справах родини за організацію реколекцій.

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *