Всеукраїнська хода на захист дітей та сім’ї у Києві

Всеукраїнська хода на захист дітей та сім’ї у Києві

02 червня 2018 року Божого вулицями Києва пройшла Всеукраїнська хода на захист дітей та сім’ї.

Ця хода була організована Всеукраїнською Радою церков, членом якої є і наша УГКЦ. У ході взяло участь понад десять тисяч осіб, які пройшлися вулицями Києва від Софійської площі до площі Конституції, засвідчуючи суспільству своє ставлення до гендерної ідеології. Метою ходи був захист традиційних християнських сімейних цінностей, які є фундаментом повноцінної, здорової нації.

Разом з багатьма конфесіями та віросповіданнями у ході взяли участь і представники Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, на чолі з отцем Василем Нестером  (Головою Комісії у справах родини СДЄ ).

Вражали масштаби цієї ходи: велетенський людський потік небайдужих християн з миром у серці та посмішкою на устах проголошували світу, що:

  • їм не байдуже, які цінності пропагуються в державі;
  • їм небайдуже, в якому суспільстві будуть жити вони та їхні діти;
  • їм небайдуже до законів та установ Господніх.

Всеукраїнська хода завершилася святковим концертом перед Маріїнським Палацом. Після чого о 15:00 учасники ходи могли безкоштовно пообідати. Відтак, після трапези на території Патріаршого Собору УГКЦ відбувся фестиваль «Пісня серця», в якому брали участь маленькі талановиті християни. Після фестивалю відбулась урочиста Літургія. І всі учасники ходи вирушили додому.

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *