Всечесніший о. Василію, увесь колектив Комісії у справах родини СДЄ УГКЦ вітає Вас із уродинами!
Бажаємо Вам Божого благословення для праці у Христовому винограднику, а також Вашого духовного зростання. Щоб ваше служіння було прикладом для ваших дітей, а приклад вашої сім’ї вів за собою тисячі інших сімей до Царства Божого!
Для здійснення усіх планів та намірів нехай всемилостивий Господь дарує Вам многая і благая літа!
Більше статтей за темою
о. Василь Нестер Голова комісії о. Василь Нестер, 6. 08. 1977 р. Б. (одружений). Навчався у Львівській Духовній семінарії, УКУ, Люблінський католицький університет (пасторальне богослов'я, ліцензіат). […] Posted in Новини
Марш за життя 25 вересня у м. Дробичі було проведено християнський фестиваль родин. Він був плодом тісної співпраці Дрогобицького деканату та чотирьох комісій СДЄ, а саме: Комісії родини, […] Posted in Заходи комісії, Рух за життя, Новини