“Сім’я є тим майданчиком, на якому будується майбутнє нашої Церкви та Держави”.

“Сім’я є тим майданчиком, на якому будується майбутнє нашої Церкви та Держави”.

13.09.2018 р. Б. відбувся львівський обласний форум сім’ї, основною метою якого була консолідація зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, зокрема молодіжних, церков та релігійних організацій, закладів освіти та медицини задля популяризації сімейних цінностей та впливу на формування державної сімейної політики. Програма заходу передбачала доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій: законодавчі ініціативи стосовно сімейної політики, виклики та завдання перед сучасною молоддю, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму, інше. 

Крім того, лектори застановлялися над запитаннями: Чому так важко любити свою сім’ю, плекати та розвивати сімейні цінності? З якими труднощами, викликами та завданнями сьогодні зустрічаються українські сім’ї, зокрема діти та молодь?

Дані запитання спонукали до глибших роздумів над сенсом сім’ї. Тому важливою була участь у форумі для представників Комісії у справах родини СДЄ УГКЦ на чолі з головою, отцем Василем Нестером. Такі зустрічі допомагають застановитися над пріоритетними ділянками праці з нареченими та подружніми парами. Адже сім’я є тим майданчиком, на якому будується майбутнє нашої Церкви та Держави.

 

 

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *