Щасливі стосунки та їх продовження у шлюбі

Щасливі стосунки та їх продовження у шлюбі

«Я вже настільки звикла, що маю що четверга приходити на зустріч….я не хочу, щоб проект закінчувався!» – говорила учасниця Аня (тут ще маю додати сумні смайлики згідно з виразом її обличчя)

8 грудня відбулася зустріч проекту «Щасливі стосунки та їхнє продовження у подружжі» у м.Дрогобич. Лектором була людина, котра вкладала свою душу і свої молитви у цю справу, Голова Комісії у справах родини УГКЦ о.Богдан Тимчишин. Учасники мали нагоду почути аж дві лекції: «Значення молитви у стосунках та подружньому житті», а також « Християнське співжиття та місце християнської сім`ї у Церкві та суспільстві». Отець Богдан заінтригував усіх своїм інтерактивним підходом. Священик пояснив як то любити Бога всім серцем своїм, всією душею своєю, всією думкою своєю, а також, як любити ближнього  свого. Голова Комісії підбадьорював нас не соромитися того, що ми християни, і приймати за честь, що ми можемо визнавати це публічно. Говорилося і про безперервну молитву і те, як її правильно розуміти. Отець д-р інтонував на трьох важливих аспектах у житті чоловіка, а саме:

І – Чоловік повинен керувати;

ІІ – Він повинен працювати і забезпечувати свою сім`ю;

ІІІ – Чоловік має бути прикладом для своїх дітей і опорою для дружини.

Також мова йшла і про три важливі речі у житті жінки:

І- Дружина має бути помічницею своєму чоловікові;

ІІ- Вона має народжувати і виховувати дітей;

ІІІ- Жінка має бути берегинею домашнього вогнища.

Це лише один маленький КІЛОБ@йтик інформації, яка була подана на зустрічі. Фотографіями можемо часткового передати настрій вечора, але моливного стану не передамо. Дякуємо усім, хто був з нами стільки часу і  тим, хто приєднався недавно. 

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *