Лист Бога до серця чоловіка

Лист Бога до серця чоловіка

Мій сину! Кличу тебе сьогодні по-імені. Прийшов той час, щоб ти прийняв участь у боротьбі. Щоб узяв меч і щит. Я вирвав тебе з темені до світла, щоб ти прозрів. Тому твою боротьбу ти ведеш проти сил темряви.

З цілого серця довірся Мені, а Я тебе провадитиму. Довіряй Мені завжди, а я потурбуюся про тебе. Тому, що перемога залежить від Мене. Я буду боротися за тебе аж до кінця.

Будь відважним і мужнім, не бійся. Піднеси руки свої вгору, тому, що Я іду з тобою і ніколи тебе не відкину.

Це Я тебе створив, ти є мій. Я тебе відібрав з глибини землі. Це Мої руки тебе витворили. Тому Я буду боротися за тебе.

Іди цією дорогою, яку Я тобі приготував. Хоча Мої дороги не є такі, як твої, Я проведу тебе до джерел, де ти відродишся і знайдеш відпочинок.

Навіть, якби ти йшов темною долиною – не лякайся, адже ж Я буду з тобою. Так як завжди є, коли ти падаєш і піднімаєшся з упадку.

Сину, шукай Мене. Я дам тобі знайти себе. Взивай до Мене і Я тебе зцілю. Говори до Мене неустанно, і Я тебе вислухаю. Я дам тобі сили, щоб ти досягнув недосяжне і примирив непримиренне.

Я вчиню тебе горою, яку ніхто не здобуде. Вчися від Мене, як маєш воювати, бо  є твоїм єдиним  учителем і немає іншого.

Я є повен любові і прагну, щоб ти любив усіх такою любов”ю, якою Я обдаровую тебе.

Кохай свою дружину так само, як любиш себе. Саме так люби жінку, яку Я тобі дав. Призначив Я її для тебе, щоб ти оточував її любов”ю і турботою. Вона є частиною тебе вже від початку світу. І якщо ти її знайшов, то можеш бути впевнений в Моїх ласках і благословеннях над тобою.

Вона є даром від Мене. І то даром незвичайним, бо я її прекрасною створив і надзвичайно гарною.

Завдяки твоїй дружині велике благословення зійде на твій дім. Ти будеш щасливим, а життя твоє – довгим. І радість поселиться в твоєму домі.

Борися за цю жінку так, як Я борюся за тебе. А Моя боротьба запровадила мене на хрест. І там Я переміг.

Будь лагідний і добрий, щоб їй не завдавати прикрості. Вона стала супутницею твого життя через твій вибір і складену присягу. Ніколи її не зраджуй. Ніколи.

Повторюю тобі ще раз: ти маєш бути для неї вірним посередником моєї любові. Люби її, незалежно від того, що вас спіткає у житті. Будь-яке випробування є даром від Мене. Знаю, що це вимагає від тебе праці і посвяти, але така є Моя воля.

Будь радикальним і стійким в тому, що робиш і ким ти є. Не дозволяй собі робити абияк.

Приготував Я для твого життя чудовий план і хочу, щоб ти його виконав. Якщо будеш мене слухати, Я не дозволю тобі ніколи впасти, дам тобі сили і мужності. Ти здолаєш будь-яку  перешкоду і переможеш усяку трудність завдяки Мені, бо Я турбуюся про тебе і завжди дотримуюся кожного даного Мною слова.

А якщо впадеш – встань і зроби висновки зі своєї поразки, бо сила –  у слабкості вдосконалюється.

Старайся, щоби бути в Моєму Царстві. Я приготував у ньому спеціальне місце власне для тебе. Якщо будеш правдиво войовничим, то здобудеш його. Я є біля тебе, мій вправний воїне. Справді є!

Залишається тільки питання: «Яким хочеш бути і що вибираєш?» Чи захочеш змінити своє життя. Чекаю з нетерпінням на твою відповідь. Люблю тебе, сину, люблю тебе.

Твій батько – Бог.

Більше статтей за темою

2 thoughts on “Лист Бога до серця чоловіка

  1. Perfect utilizing this write-up, Simply put i imagine this web site wants more thought. Let me it’s quite likely come to be one more time to learn siainficgntly more, appreciate your that facts.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *