Лист Бога до серця жінки

Лист Бога до серця жінки

Моя доню, чи знаєш, що ти є прекрасною? Бо так є. Чи знаєш, що я тебе так сильно люблю такою, якою ти є? Бо люблю. Гори можуть розпастися, а пагорби розсіятись, але я завжди буду тебе любити.

Це я тебе створив. Виткав в лоні твоєї матері. Я знаю тебе краще, ніж будь- хто інший на Землі. Розумію твої проблеми і турботи. Несу їх разом з тобою. Пам’ятай, що я ніколи не відійду від тебе і тебе не покину. Навіть, якщо б покинули тебе твої найрідніші, я тебе пригорну, заховаю тебе в своєму наметі в день нещастя. Піднесу тебе на скелю. Не заплющу очей, щоб чувати над тобою кожної години твого життя. Тому, можеш завжди спокійно засинати. Я завжди біля тебе.

Як тінь, я слідую за тобою. Тільки прийди до мене з тягарем, який несеш. Я тебе зміцню, підтримаю. Віддай мені свої турботи і побоювання, бо ти є цінна для мене і мені залежить на цьому.

Навіть, якщо би ти йшла темною долиною – не тривожся, бо я є поруч. Іди впевнено своєю дорогою, нога твоя не спіткнеться, я додам тобі сили.

Хочу дати тобі нове серце і вдихнути нового духа. Бо кличу тебе до якнайдосконалішого життя. Якщо захочеш – покажу тобі те, чого не бачиш, щоб ти змінила своє серце. Покажу тобі стежку життя, якою хочу, щоб ти пішла. Тоді почнеш жити повнотою життя. Я сповню це в тобі.

Прихили своє вухо і слухай мого голосу, бо я тебе не підведу. Уникай всього, що має хоча б ознаки зла. Бо хоч тобі все можна – не все приносить користь. Зберігай чистоту свого серця і я дам тобі себе побачити. Будь скромною в своїй поведінці, не зосереджуйся лише на своїй вроді, бо твоя краса походить з твого нутра і об’являється в твоєму серці. Будь відважною і твоє життя стане даром для інших. Плекай в собі добро – і тоді отримаєш найбільший скарб. Ховай його від тих, які не заслуговують, щоб його побачити. І, пам’ятай, що скарб твій є там, де твоє серце. Бережи себе перед плітками і обмовами.  Щоби з твоїх уст виходили лише слова підтримки.

Будь завжди правдомовною. І нехай твоя працьовитість несе вістку про тебе. Прийде справедливість як шати і вислухаю твою молитву, яку будеш до мене витривало зносити.

Я є Богом любові. Створив тебе на свій образ і подобу, тому моя любов живе в тобі. Однак, щоб ти змогла полюбити інших, мусиш спочатку полюбити сама себе.

Ти є прекрасна такою, якою я тебе створив. Ти – як лілея посеред терну, тому не порівнюй себе з іншими. Бо твоя цінність не залежить від того, що подумають про тебе люди. Не бійся, адже в любові немає місця для страху.

Кохай свого чоловіка і не схибиш, і не спіткнешся. Будь окрасою свого чоловіка попри свою заклопотаність. Будь доброю і несварливою. Радість буде твоєю товаришкою. І буде в захопленні від тебе той, котрого я дав тобі. Ти є його, а він – твій. Змагаюся за вашу любов. І будь йому вірна, адже ж це я покликав вас до єдності. Твоя краса і радість будуть осолодою його життя.

Будь йому покірна, бо така є моя воля. Він повинен бути головою вашої сім’ї. Я так поставив його яко паном і слугою вашого  дому. І прагну згоди між тобою і чоловіком, якого я тобі дав. Тому прощай йому, якщо він коли-небудь зробить тобі прикрість. Знаю, що це важко. Для того, шукай свої сили в мені. Бо без мене нічого не можеш зробити. Адже ж це я утверджую в тобі бажання і вчинки згідні із моєю волею.

Я є твоїм Богом, і то Богом Єдиним. Можу здійснити все, бо для мене немає нічого неможливого. Достатньо, якщо будеш перебувати в мені. Я сповню прагнення твого серця. Я в цю мить знаю, чого ти потребуєш, ще перед тим , як ти мене попросиш. Бо я так тебе люблю і дуже турбуюся за тебе. Виконаю це для тебе, буду світлом для твоїх ніг. Ніколи тебе не залишу. Прийди до мене.

Моя прекрасна приятелько, залишилося тільки питання, якою ти хочеш бути і що вибираєш?  Чи захочеш змінити своє життя?

З нетерпінням чекаю на твою відповідь. Люблю тебе. Твій тато. Бог.

Більше статтей за темою

2 thoughts on “Лист Бога до серця жінки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *