«Дивлячись на подружжя – бачимо Бога»

«Дивлячись на подружжя – бачимо Бога»

«Щастя у подружжі та служіння в Церкві. Чи можливо це поєднати?» – це тема реколекцій, які відбулися з 13 по 16 листопада 2017 р. Б. для священичих подружніх пар у реколекційному будинку Самбірсько-Дрогобицької Єпархії с.Стрілки Старосамбірського району. Три благословенні дні,коли учасники мали чудову можливість відкрити заново для себе, що щастя у подружжі – це покликання Боже, адже «на свій образ і на свою подобу сотворив їх».
Таїнство Шлюбу – це місце присутності Христа, де любов Божа може бути по-особливому видима та конкретна. Це – дорога, на якій ми постійно зростаємо: відкриваємося на Бога та поглиблюємо взаємини між собою. Також ми отримали переконання, що радість подружньої єдності та взаємної любові – світло, яким покликані ділитися усі християнські пари, а зокрема ті, які мають особливу місію служіння у Церкві. Ми можемо закрити щастя для себе, а можемо відкрити його для людей. Ось чому папа Франциск проголошує, що спасіння світу та відновлення Церкви повинне прийти через сімʼю. Священиче подружжя може якраз бути цією спільнотою Божої любові, споглядаючи на яке, інші можуть бачити Бога.
Ми вдячні за благословення та розуміння Преосвященним Владикам Ярославу та Григорію, за сприяння економічному відділу єпархії, за щиро посвячених людей із місії служіння подружжям «Кана» та особливу братерську атмосферу священичим парам під час організації та проведення реколекцій.

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *