Роздуми про християнське Подружжя

 Очевидно, що необхідне правильне приготування до Подружжя. Вибір життєвого стану у святому Подружжі – це важлива річ. І не просто собі одружитися, відгуляти весілля, а далі якось буде. Як говорять психологи: “Правильне приготування до подружнього життя – не підсумок здобутих теоретичних чи практичних знань, а праця над своїм “Я”. За цю працю ми беремося, щоб навчитися по-справжньому любити іншу людину. Така праця над собою власне і є приготуванням до подружнього життя…”

Бажаю усім, хто є чи наміряться вступити у подружній стан, жити у любові та єдності. Тому що у єдності і любові чоловіка і жінки лежить надприродна суть Християнського Подружжя, що його Христос підніс до гідності святої Тайни. І пам’ятаймо, що “Подружжя – це не підсумок сліпих сил природи, а установка Творця для здійснення Його плану любові у світі” (Humane vitae, розділ 8).

Молитва подружжя одне за одного

Господи Ісусе Христе, від щирого серця дякуємо Тобі за благодать, яку дарував Ти нам у таїнстві Подружжя; благаємо Тебе, милостиво підтримуй і укріплюй нас повсякчас. Допоможи нам завжди жити у злагоді й вірності, і не дай ніякій гіркоті й розчаруванню розділити нас. Нехай буде любов наша такою терпеливою і міцною, щоб усі печалі й страждання ми переносили без нарікань, і були завжди готові пробачити і втішити. Хай наші обручки свідчать і нагадують нам про те, що наше подружжя нерозривне і подібне до союзу, що його Ти, Спаситель світу, уклав із Нареченою Твоєю, Святою Церквою, і скріпив Твоєю Кров’ю. Нехай знамення Хреста Твого супроводжує нас у спільній молитві, роботі й допомозі одне одному в здобуванні благ заради щирої жертовності наших душ. Дай нам нині для цього святого покликання нові сили по милості Твоїй. Амінь.                                                            

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *