“Рух християнських сімей” ще одна зустріч

 

Але, що тоді має робити тато і мама, які їхні ролі в тому, щоб виховати добрих дітей? І саме з прагненням відшукати відповіді на це і подібні питання, ми Рух християнських сімей зустрічаємося, щоб разом помолитися, роздумати над Святим Письмом і поділитися власним досвідом.

Коротко підвівши підсумки про зустріч, можна виділити такі грані ролей тата і мами. Тато є прообразом небесного Батька, лідером, годувальником, захисником, священиком,  і звісно – чоловіком. Мама – помічниця, молільниця та жінка. Ролі тата і мами, мають тісно співпрацювати для досягнення головної мети виховання – єднання дитини з Богом в житті.

Щиро дякуємо подружжю о. Дмитра і Марії Заміщак, за змістовне і дуже повчальне представлення теми. Дякуємо всім хто прийшов на зустріч, не зважаючи на хуртовину, хто прийшов з щирим наміром мати у стосунках з дітьми сонячну і радісну весну.

Запрошуємо подружжя на зустрічі. Наступна зустріч відбудеться 27 листопада в Душпастирстві молоді по вул. Т. Шевченка 29/1 о 16:00. Тема зустрічі: “Школа виховання”.

{gallery}statti/family/rux_simey/13.11.2016{/gallery}

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *