Червнева зустріч руху «Справжня Любов Чекає»

Червнева зустріч руху «Справжня Любов Чекає»

За 10 хвилин половина дошки була заповнена серйозними, добре обґрунтованими тезами, такими як: не бажання брати відповідальність, нестійка духовна опора, байдужість, егоїзм, надавання переваги не сім`ї…Наступним завдання було описати роль батька і чоловіка. Це завдання, нам далося з великим ентузіазмом, а особливо дівчатам, бо хто як не вони, знають яким має бути справжній чоловік і батько)))). Усі погодилися, що у ієрархії цінностей, на першому місці є будування сім`ї на Божому фундаменті, далі відповідальність, здійснення влади через служіння дружині і дітям, бути хорошим прикладом і «заразити» ним усіх , забезпечувати матеріально і просто бути активним у житті тих людей, яких він «приручив». Після таких розумових процесів, не забуваючи, що Господа можна прославляти у піснях і танцях, ми вдало використали ту думку і затанцювали банси « Аве Марія», «Королівський», заспівали «Господи, доторкнись очей моїх…».
Та традицією у спільноті єпропонування своїх вирішень проблеми, бажання подати такий свого роду «антидотум». І на третій праці в групах (так ми такі трудолюбиві, що мали аж три обговорення!) ми дійшли до спільного знаменника у тому, що за свого чоловіка треба молитися, дуже його любити і показувати йому це, бути покірнішими , прикладати зусиль і полюбити його інтереси (особливо футбол), займатися спільною діяльністю, мати з ним одну ціль! Ще слід зазначити і гумористичну сторону, яку не можна залишити без уваги. Це смачний борщ і вареники (хлопці дуже на цьому наполягали=))) )
Але знаєте, що з того всього найважливіше? Учасники руху готові духовно зростати і змінюватись, щоб створити справді міцну і щасливу сім`ю собі на потіху, Богу на славу і країні на користь! 
Цю статтю бажаю завершити словами Великого українського пастиря митрополита Андрея Шептицького: «… майбутність належить до тих народів, у яких подружжя є річчю святою… у таких народів легко знайти лад і силу. Такі народи з елементарною силою здобувають собі добробут».

 

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *