Багатодітна сім’я – сучасна християнська сім’я

Багатодітна сім’я – сучасна християнська сім’я

 

    Того вересневого вечора, спільнотники прийшли вже з готовими питання, обґрунтованими відповідями і бажанням  почути інших. Попрохавши у Господа мудрості і розуміння, ми розділилися на дві групи: «Більше» і «Менше». І як ви вже, напевне, здогадалися, мова йтиме про кількість дітей у сім’ї.  І, хоча група «Менше» доводила такі серйозні аргументи,  як батькам легше буде матеріально забезпечити 1-2 дитини, присвятити їм більше часу і подарувати час один одному у подружжі, око не обдуриш, адже більше плюсів назвала група «Більше». Ну що ж можна сказати після такої фрази, як Богові це мило, коли у сім’ї багато щасливих оченят. Так, справді, як зауважила ця група, у сім’ї є відчуття взаємопідтримки, взаємодопомоги, взаємослужіння і взаємовідповідальності. У таких домівках не має місця себелюбству, адже там панує сімейний затишок,  єдність, творчість, позитивні емоції, веселощі, тепло, спільна прослава Бога. І  ключовим штрихом лягло питання старості, але старості не сумної, не самотньої, а вдячної і цілованої від великої кількості дітей, і ще більшої кількості внуків. Той момент гарно показала молодь у своїй пантомімі, висвітлюючи життя від початку подружжя і коронуючи старістю у гроні родинної радості.

Говорячи про родинну радість, ми не відмовили собі у нагоді ще раз розділити момент щастя з нагоди ієрейського рукоположення о.Віталія. Наші серця вітають Вас, адже нам приємно мати такого пастиря. Многая літа і моліться за нас!

        У Господа своя математика і, щоб продовжувалося життя на землі, потрібно правильно рахувати: множити силою Любові, взаємодопомоги, ділити, хіба що радість і позитив, віднімати сум, тривоги і, додавати щирість, чесність та відповідальність.

Нехай у домі кожного з вас, ваша «Мала Церква» буде наповнена великою кількістю маленьких парафіянчиків)))

 

 

Наталя Кривейко

Більше статтей за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *